Pab [pub] QUIZ

Roztočte svoje mozgové závity a zažite zábavnú sobotu so svojimi kamošmi, parťákmi, kolegami, maminou či babkou, ktorá je celá žhavá do krížoviek či televíznych súťaží.

QUIZy v PaBe nie sú len o vedomostiach, ale aj o šťastí a náhodách – 4 okruhy otázok, 40 otázok, 2 – 6 členné tímy, výhra pre prvé miesto. Prihlásiť sa môžete na telefónnom čísle: +421 905 424 438 alebo na Instagrame PaB Kuzsmannov bazár.

Spravte si chúťky na našom instagrame

Už čoskoro 🤫🍻

#pabkuszmannovbazar #remeselnepivo #beer #tatranskalomnica
😋 Langoš s cesnakovým syrom, slaninkou a čiernym korením je stálicou na našom jedálnom lístku. Toto predjedlo už stihlo presvedčiť nemálo ľudí, že tradičné jedlo ako langoš môže byť vyšperkované do dokonalosti 🧡.

#pab #kuszmannovbazar #tatranskalomnica #foodheaven
Je tu jar 💐 a dlhé teplé večery na našej terase sa blížia nezastaviteľnou rýchlosťou! Na ktoré jedlo sa tešíte špeciálne počas letnej terasovej sezóny? Alebo ste tím: 🍺 je vlastne tekutý chlieb 🤪?

#pab #kuszmannovbazar #tatranskalomnica #foodheaven
Držte si klobúky! 🎩 

Už 18.apríla o 19.00 nám Fero Mrázik porozpráva o svojich zážikoch z Nepálskych Himalájí. Pri parádnom remeselnom pivku sa započúvame do príbehu o tom ako sa zdoláva 10. najvyššia hora sveta - krásna Annapurna 🏔️

Tešíme sa na vás ☺️ Vstup je voľný.

 #pabeseda #pabkuszmannovbazar