Čapujeme to najlepšie! Ocenili nás.

Naše pivo z pivovaru Pálffy Brauerei vo Svätom Jure inšpirované silou a odhodlaním Márie Terézie, populárnej osvietenej panovníčky Rakúsko-Uhorska získalo ocenenie na Slovenskom pohári remeselného piva pre rok 2023!

Mária Terézia bola striktná, dôsledná a v krajine zaviedla mnoho prospešných reforiem. Svojou sobášnou politikou dosiahla obrovský vplyv na mnoho európskych panovníckych dynastií a aj preto si vyslúžila titul „Matka Európy“. Naša pivovarnícka vášeň je rovnako rozhodná a dôsledná ako jej vláda.

Pripojte sa k nám a ochutnajte tento remeselný poklad, ktorý je rovnako jedinečný ako jej príbeh v PaBe Kuszmannov bazár.

Spravte si chúťky na našom instagrame

Už čoskoro 🤫🍻

#pabkuszmannovbazar #remeselnepivo #beer #tatranskalomnica
😋 Langoš s cesnakovým syrom, slaninkou a čiernym korením je stálicou na našom jedálnom lístku. Toto predjedlo už stihlo presvedčiť nemálo ľudí, že tradičné jedlo ako langoš môže byť vyšperkované do dokonalosti 🧡.

#pab #kuszmannovbazar #tatranskalomnica #foodheaven
Je tu jar 💐 a dlhé teplé večery na našej terase sa blížia nezastaviteľnou rýchlosťou! Na ktoré jedlo sa tešíte špeciálne počas letnej terasovej sezóny? Alebo ste tím: 🍺 je vlastne tekutý chlieb 🤪?

#pab #kuszmannovbazar #tatranskalomnica #foodheaven
Držte si klobúky! 🎩 

Už 18.apríla o 19.00 nám Fero Mrázik porozpráva o svojich zážikoch z Nepálskych Himalájí. Pri parádnom remeselnom pivku sa započúvame do príbehu o tom ako sa zdoláva 10. najvyššia hora sveta - krásna Annapurna 🏔️

Tešíme sa na vás ☺️ Vstup je voľný.

 #pabeseda #pabkuszmannovbazar